Esinemised

tellimused@psyhhobuss.ee

+372 53 58 4003

Sille-Liis Männik


Äripakkumised

kadri@psyhhobuss.ee

+372 5563 3279

Kadri Raag


Juriidiline info

Ärinimi: Psühhobuss OÜ

Registrikood: 12717588

Aadress: Näituse 2, Tartu 50409

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi praegustest ja endistest tiimiliikmetest: 
*Kui tunned, et soovid olla osa meie tiimist, siis kirjuta sellest aadressile: kadri@psyhhobuss.ee

Kadri Raag, MA (bussijuht ja paagitäitja)

Kadri on Psühhobussi tegevjuht ja asutajaliige. Kadri alma mater on Tartu Ülikool: bakalaureusekraadi omandas ta 2015. aastal ning kirjutas seminaritöö tervisest kui väärtusest. 2017 kaitses magistritöö ärevuse vähendamisest virtuaalreaalsuse abiga, mis sai kajastust meedias. Kadri on juhatuse liikmena juhtinud Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse ja MTÜ Lahendus.net-i tööd. Viimases on ta 2015. aastast olnud veebinõustaja, lisaks ka juhendanud ja koolitanud. Kadri on 2017. aastast Psühhobussi kõrvalt ka õpilasnõustaja kodulinnas Võru Gümnaasiumis. Kadrile võib kirjutada mitmesuguste küsimustega kadri@psyhhobuss.ee
Kerli Ilves, BA (dispetšer)

Kerli omandas psühholoogia bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis, veetes ühe semestri vahetusüliõpilasena ka Budapestis ELTE ülikoolis. Psühhobussiga liitus ta esmakursuslasena 2016. aastal. Tema lemmikuteks on kujunenud kognitiivne ja neuropsühholoogia. Magistrikraadi omandabki ta kognitiivse neuropsühholoogia alal Edinburghi ülikoolis. Lisaks on Kerli tegev MTÜ Lahendus.net juhatuses ning veebinõustajana. Selleks, et põnevad psühholoogilised teadmised igale poole jõuaksid, saab Psühhobussi tellimuse esitada talle meilile tellimused@psyhhobuss.ee.Kadi Lang Psühhobuss

Kadi Lang, MSc (mootor)

Kadit paelub inimese taju ja tähelepanu aju tasandil. Lisaks tunneb ta huvi selle vastu, mis juhtub siis, kui kahjustame oma aju. Nende huvialadega kattus täpselt kognitiivse neuropsühholoogia eriala Edinburghi ülikoolis, kus Kadi hiljuti magistrikraadi omandas. Psühhobussis vastutab ta teenuste sisu ning üldise kvaliteedi eest, genereerib ja viib ellu uusi põnevaid ettevõtmisi ning aitab esinejaid jooksvate ettevalmistustega. Eriliste koostööprojektidega võib pöörduda tema poole aadressil kadi@psyhhobuss.ee


Arno Värv, BA (tööriistakast)

Arno on olnud Eesti psühholoogiaüliõpilaste ühenduse juhatuses. Psühholoogiaga on ta seotud olnud üle 4 aasta. Lisaks psühholoogiale suudab ta rääkida peaaegu igast seriaalist või filmist midagi. Psühhobussis võib Arno poole pöörduda igasuguste muredega - olgu selleks siis äraeksimine (tal on kaart), kruvide keeramine (tal on nuga) või soov põnevuse järele (tal on mõistatusi).  
Gisela Kastein, BA (lõhnakuusk)

Gisela on Psühhobussis 2015. aastast. Bakalaureusekraadi psühholoogias sai Tartu Ülikoolist ning samast koolist loodab saada ka magistrikraadi. Teda paeluvad käitumise taga olevad bioloogilised ja keemilised protsessid, mida ta uuris ka oma bakalaureusetöö raames. Giselale meeldib maailma avastada ning seetõttu panevad ta silma särama just need Psühhobussi esinemised, mis viivad kõige kaugematesse ja põnevamatesse Eestimaa nurkadesse.Sille-Liis Männik, MSc (kaugtuled)

Sille-Liis on olnud Psühhobussis tegev alates 2016. aastast. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi, kõrvalerialaga kommunikatsioonis. Magistrikraadi omandas ta Utrechti Ülikoolis sotsiaal-, tervise- ja organisatsioonipsühholoogias. Psühholoogias paelub Sille-Liis enim see, kuidas 

kujunevad ning muutuvad inimeste mõtlemismustrid, hoiakud ja harjumused. Samuti tegeleb ta vaimse tervise edendamisega, olles vabatahtlik e-nõustaja MTÜs Lahendus.net. Sille-Liisile võib kirjutada turundusega seotud küsimustega sille-liis@psyhhobuss.ee.

Triin Tiitsmaa, BA (bussilõõts)

Triin on Psühhobussis 2017 aasta sügisest. Tegemist on bakalaureuse omandanud psühholoogiatudengiga, kes on musitseerides lõpetanud ka H. Elleri Muusikakooli klassikalise akordioni eriala. Enda bakalaureusetöös käsitles ta kuulmispsühholoogiat, püüdes välja selgitada absoluutse kuulmise tagamaid. Lisaks praktiseerib Triin veel miljööteraapiat Pepleri Ravikodus. Aeg-ajalt käib ta Tallinnas, kus vestleb 1. tüüpi diabeetikutest laste vanematega ja juhendab noori akordionihuvilisi Tartu I Muusikakoolis. Triinu iseloomustab omapärane kooslus reaal- ja humanitaarinimese oskustest ja teadmistest, lisaks arusaam, et inimene on fundamentaalset hea!Alina-Annely Strokin, BA

Alina on Psühhobussis 2018 aasta sügisest. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi. Enda lõputöö raames ta uuris vene ja eesti laste ning nende emade meenutusvestlusi. Kõige enam huvitab Alinat lastepsühholoogia, koolipsühholoogia, arengupsühholoogia ning ka isiksusepsühholoogia. Huvi psühholoogia vastu tekkis tal juba põhikooli lõpus ning gümnaasiumis saadud psühholoogiaga seotud ained suurendasid seda huvi veelgi. Aeg-ajalt  Alina vestleb 1. tüüpi diabeetikutest lastega. Alinale meeldib, kui inimesed siiralt naeravad, seega pea iga esinemine ei jää ilma huumorist ja spontaanselt pähe tulnud naljast.Carolina Kristina Koplimets 

Carolina tuleb mitmekeelsest perest ning alatasa sattunud sekeldustesse erinevate kultuuride ja keelte tõttu, mille erinevustega tuli rinda pista iga päev. Kuna inimeste omavaheline suhtlus ja selle mõju psüühikale oli nii põnev, ei kahelnud ta hetkekski minna bakalaureuses õppima nii psühholoogiat kui ka kommunikatsiooni, et kõigest ümbritsevast sotti saada. Kõige enam teeb Carolinat õnnelikuks hetk, kui õnnestub esinemise ajal panna pealtvaatajate silmad särama ja rääkida neile millestki senikuulmatust -  olenemata, mis keeles parasjagu esineda.

Alina ja Carolina viivad läbi venekeelseid teadusetendusi.

Marcus Müürsepp

Marcus on bakalaureuse teise kursuse tudeng. Ületanud keskkoolis esinemishirmu, ning protsessis hakanud publiku ees olemist nautima, leidis ta end Psühhobussist. Mis poleks parem, kui kaks huvi ühendada? Varasemalt on ta tegelenud ka muusika ja luulega. Viimasega neist kõige pikemalt ja edukamalt. Psühholoogiasse astumise üheks väikseks tagamõtteks oli saada inspiratsiooni loominguks, saades paremat aimu inimese teadvusest ja tajust. Need kaks viimast teemat pakuvad Marcusele kõige rohkem huvi. Ta armastab ka kõike toiduga seonduvat: selle valmistamist, söömist kui ka teadust kogu maitseelamuse taga. 

Kaisa Schiffer

Kaisa liitus Psühhobussiga 2019. aasta alguses. Ta õpib praegu Tartu Ülikoolis bakalaureuse astmel psühholoogiat. Kaisat köidab psühholoogia mitmekülgsus. Ta liitus Psühhobussiga selleks, et ka teistele inimestele seda mitmetahulisust edasi anda ning siduda teooria praktikaga. Hetkel pakuvad talle psühholoogias enim põnevust teemad isiksuse arengust  ning neuropsühholoogiast. Kindlasti võib tulevikus näha Kaisat tegelemas ka muude erialaste projektide ja töödega.
AU JA HIILGUSE SEIN:


Madis Vasser, MSc (universaaltööriist) 
Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, EPSÜ juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina (2014-2016). Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema praegustes tegemistes TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse labori doktorantuuriõpingutes ning tehnoloogiajuhina ettevõttes Futuruum VR.

Madli Uutma, MSc (pasundaja)

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud!

Taavi Kivisik, MA   (kliimaseadja)

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel.

Karl Lomp, MA  (mehaanik)

Karl on tegutsenud mitmeid aastaid Tartu giidina. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatud järskudest elumuutustest. Psühhobussis oli Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja!

Created with Mozello - the easiest way to create an awesome blog or website.

 .